MB-70/ MB-70HI PSK

Presúvané hliníkové dvere – MB 70/ MB 70HI

 

Ideálne riešenie na realizáciu moderných hliníkových konštrukcií zabezpečujúcich tok svetla vo veľkých aj malých priestoroch

VÝHODY

  • Konštrukcia systému môže byť používaná v individuálnej výstavbe ako aj v hliníkových fasádach.
  • Skvelé parametre tepelnej izolácie, vďaka použitiu špeciálnych izolačných vložiek v prípade MB 70HI.
  • Robustná konštrukcia systému s vysoko kvalitným hliníkovým profilom.
  • Bohaté farby umožňujú rôznorodé aranžácie vonkajších a vnútorných priestorov.
  • Schopnosť realizácie stabilných a robustných konštrukcií veľkých rozmerov.
  • Vysoko kvalitné profily a moderné kovanie zabezpečujúce plynulú obsluhu systému sú zárukou pohodlného používania a funkčnosti.

terasy_mb_70_hi

Technické údaje

Profil Profile systému majú trojkomorovú štruktúru s hĺbkou konštrukcie profilov 70 mm (rám), 79 mm (krídlo) s tepelnou bariérou z vystuženou sklenými vláknami polyamidu a použitím špeciálnych vložiek vnútri izolačných priestorov pod oknami v prípade MB 70HI.
Okná K dispozícii zasklenia až do 50 mm. V štandardnej sade k dispozícií jednokomorový systém z jedným sklom. Súčiniteľ prestupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) PN-EN674. Možnosť využitia sady s troma sklami Ug = 0,5 W/(m2K). Možnosť inštalácie okien so zvýšenou zvukovou izoláciou, tvrdosťou, zabezpečením proti vlámaniu, ozdobami a s filtrom proti slnečnému žiareniu.
Rám V štandardnej sade pozinkovaný oceľový rám, voliteľný rám Swisspacer Ultimate je k dispozícii v rôznych farebných variantoch.
Doplnky Zdvíhacio-presuvné, v štandardnej sade dva háčiky, mikroventilácia; možnosti realizácií krídla až do 400 kg.
Tesnenia Tesnenie na zasklievanie z EPDM stredovým tesnením z dvojzložková EPDM syntetického kaučuku.
Farebná škála podľa palety RAL a drevodekor podľa Aluprof ColorCollection

Vlastnosti

Profile systému majú trojkomorovú štruktúru s hĺbkou konštrukcie profilov 70 mm (rám), 79 mm (krídlo) s tepelnou bariérou z vystuženou sklenými vláknami polyamidu a použitím špeciálnych vložiek vnútri izolačných priestorov pod oknami v prípade MB 70HI.

K dispozícii zasklenia až do 50 mm. V štandardnej sade k dispozícií jednokomorový systém z jedným sklom. Súčiniteľ prestupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) PN-EN674. Možnosť využitia sady s troma sklami Ug = 0,5 W/(m2K). Možnosť inštalácie okien so zvýšenou zvukovou izoláciou, tvrdosťou, zabezpečením proti vlámaniu, ozdobami a s filtrom proti slnečnému žiareniu.

Zdvíhacio-presuvné, v štandardnej sade dva háčiky, mikroventilácia; možnosti realizácií krídla až do 400 kg.