MB-70

Moderný hliníkový systém slúžiaci na vykonávanie náročných tepelných a zvukových izolácií elementov vonkajšej architektúry.

VÝHODY

  • Okná MB-70 MB-hi 70HI môže byť použité individuálne, rovnako ako aj v hliníkových fasádach.
  • Veľký výber farieb v štandardných verziách umožňuje uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov
  • Tvar profilov umožňuje dosahovať štíhle, odolné okenné a dverové konštrukcie.
  • Tesnosť je zaistená vďaka použitiu špeciálnych tesnení z dvojzložkového EPDM syntetického kaučuku: , čo zaručuje odolnosť proti starnutiu pri dlhodobej prevádzke a veľmi dobrú tepelnú izoláciu
  • Široká škála hrúbky výplne zaručuje použitie všetkých štandardných a neštandardných okenných skiel.

Technické údaje

Profil Profily systému majú trojkomorovú štruktúru s konštrukčnou hĺbkou profilov okna o 70 mm (rám), 79 mm (krídlo) s tepelnou bariérou z vystuženou sklenými vláknami a použitím špeciálnych vložiek vnútri izolačných úsekov a v priestore pod sklom v systéme MB-70HI.
Okná K dispozícii zasklenia až do 50 mm. V štandardnej verzií jednokomorové zasklenie, súčiniteľ prestupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) PN-EN674. Možnosť verzie s troma okennými sklami 3 Ug = 0,5 W/(m2K)  alebo štvôr okenné s kryptónom s Ug = 0,3 W/(m2K). Možnosť využitia skiel so zvýšenou zvukovou izoláciou, tvrdených, bezpečných proti vlámaniu, ozdobných, so slnečným filtrom.
Rám V štandardnej verzií pozinkovaný oceľový rám, voliteľný SWISSPACER Ultimate k dispozícii v rôznych farebných variantoch.
Doplnky Maco Multi Matic KS; štandardné dve západky proti krádeži; okno so zámkom proti nesprávnej manipulácii *; mikroventilácia**; * V závislosti na výške okna ** Pre okná s možnosťou ventilácie
Tesnenia Tesnenie na zasklenie z EPDM, centrálne tesnenie, dvojzložkové EPDM z syntetického kaučuku.
Farebná škála podľa palety RAL a drevodekor podľa Aluprof ColorCollection

Vlastnosti

Profily systému majú trojkomorovú štruktúru s konštrukčnou hĺbkou profilov okna o 70 mm (rám), 79 mm (krídlo) s tepelnou bariérou z vystuženou sklenými vláknami a použitím špeciálnych vložiek vnútri izolačných úsekov a v priestore pod sklom v systéme MB-70HI.

K dispozícii zasklenia až do 50 mm. V štandardnej verzií jednokomorové zasklenie, súčiniteľ prestupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) PN-EN674. Možnosť verzie s troma okennými sklami 3 Ug = 0,5 W/(m2K) alebo štvôr okenné s kryptónom s Ug = 0,3 W/(m2K). Možnosť využitia skiel so zvýšenou zvukovou izoláciou, tvrdených, bezpečných proti vlámaniu, ozdobných, so slnečným filtrom.

Maco Multi Matic KS; štandardné dve západky proti krádeži; okno so zámkom proti nesprávnej manipulácii *; mikroventilácia**.

*V závislosti od výšky okna 
**Pre okná s možnosťou ventilácie

Dodatočné príslušenstvo

Pozrieť