MB-45

SYSTEM MB-45

Štíhle a trvalé konštrukcie umožňujúce tvorenie rôznorodých aranžácií.

VÝHODY

  • Moderný a stabilný hliníkový profil, ktorý umožňuje vytvorenie efektu jednej roviny rámu a krídla zvonku, keď je okno zatvorené.
  • Široká škála farieb RAL umožňujúca rôzne formy interiérového dizajnu.
  • Systém je kompatibilný s inými hliníkovými systémami dostupnými v ponuke DRUTEX.
  • Systém umožňuje použitie kompletu s jedným alebo dvoma sklami.
  • Tesnosť je zaistená vďaka použitiu špeciálneho tesnenia z EPDM syntetického kaučuku, čo zaručuje odolnosť proti starnutiu počas dlhodobej prevádzky.
  • Dôležitou výhodou systému MB-45 je možnosť ohýbania profilov, napr. rámov, ktoré umožňujú vykonávať rôzne druhy oblúkových konštrukcií.
  • Vysoký komfort a minimálna potreba údržby v spojený s dlhou životnosťou.

Technické údaje

Profil Hliníkový profil s hĺbkou 45 mm (rám) a 54 mm (krídlo).
Okná K dispozícii na zasklenie 24 mm; možnosť využitia skla so zvýšenou zvukovou izoláciou, tvrdených, bezpečných proti vlámaniu, ozdobných, s filtrom proti slnečnému žiareniu.
Rám V štandardnej verzií pozinkovaný oceľový rám, voliteľný SWISSPACER Ultimate k dispozícii v rôznych farebných variantoch.
Doplnky Maco Multi Matic KS; štandardné dve západky proti krádeži; okno so zámkom proti nesprávnej manipulácii *; mikroventilácia**; * V závislosti na výške okna ** Pre okná s možnosťou ventilácie
Tesnenia V štandardnej verzií tesnenie vykonané z EPDM.
Farebná škála podľa palety RAL a drevodekor podľa Aluprof ColorCollection

Vlastnosti

Hliníkový profil s hĺbkou 45 mm (rám) a 54 mm (krídlo).

K dispozícii na zasklenie 24 mm; možnosť využitia skla so zvýšenou zvukovou izoláciou, tvrdených, bezpečných proti vlámaniu, ozdobných, s filtrom proti slnečnému žiareniu.

Maco Multi Matic KS; štandardné dve západky proti krádeži; okno so zámkom proti nesprávnej manipulácii *; mikroventilácia**.

*V závislosti od výšky okna 
**Pre okná s možnosťou ventilácie

Dodatočné príslušenstvo

Pozrieť