IGLO ENERGY

Ideálne riešenie pre náročných!

Moderný dizajn, súčasná technológia a vysoká energetická úspora zabezpečuje nižšie poplatky za ohrievanie!

VÝHODY

  • Úspora energie, vďaka optimálnej stavbe profilu, špeciálne projektovanému tesniacemu systému zo speneného EPDM a sklenenej vitríne s nízkym súčiniteľom prenikania tepla.
  • Moderný dizajn vďaka štíhlemu a zaoblenému tvaru profilov.
  • Vysoký štandard bezpečnosti zaručený vďaka inštalácií súčastí zabezpečujúcim ochranu pred vlámaním.
  • Bohatý farebný výber okenných systémov umožňuje akúkoľvek aranžáciu Vašich vnútorných priestorov. V ponuke máme 43 farieb okien.
  • Dobré zvukotesné parametre zabezpečujú komfort aj v miestach zo zvýšeným ruchom.
  • Skvelé tesniace parametre ovzdušia a vodeodolnosti vďaka inštalácií trojitého utesnenia.
  • Systém z dokonalými výsledkami v oblasti tesnenia vetra, vďaka optimálnemu posilneniu.

Technické údaje

Profil 7 – komorové profile rámov a krídiel vyrobené výlučne z prvotného materiálu, v triede A a hĺbke konštrukcie 82 mm.
Okná Maximálna hrúbka skla je 48 mm. V štandardnej ponuke komplet skla 4/18/4/18/4 so súčiniteľom prenikania tepla Ug = 0,5 W/(m2K) Možnosť inštalácie kompletu so štyrmi sklami vyplnenými kryptónom o Ug = 0,3 W/(m2K) Možnosť inštalácie skiel so zvýšenou akustickou izoláciou, posilnených, bezpečných, zabezpečených proti krádeži, s ornamentami alebo s tmavších – zabezpečujúcich proti silnemu slnečnému žiareniu.
Rám V štandardnej verzií je pozinkovaný oceľový rám, prípadne rám Swisspacer Ultimate dostupný v rôznych farebných variantoch.
Doplnky MACO MULTI MATIC KS Z dvoma držiakmi proti vlámaniu v štandarde, povlak Silver-Look a pozdĺžne zahĺbenia na zásuvke, možnosť závesu vo vrube zabezpečenia, riešenia v zabezpečeniu proti krádeži RC 2 a RC 2 N, okno vybavené blokádou zlého zamknutia kľučky a zdvihák krídla*, mikroventilácia**. Moderné kovania twin-fit, ktoré umožňujú sklopenie dvoch okenných krídel jedným pohybom kľučky.

*V závislosti od výšky okna 
**Pre okna s možnosťou klasického otvárania spolu s otváraním na ventiláciu.

Posilnenie Posilnenie rámu – oceľoví (zamknuté). V prípade plného posilnenia je háčik zabezpečujúci proti vlámaniu pripevnený k oceli. Možnosť aplikácie posilnenia zo skleneného vlákna, čo zabezpečuje nápravu termoizolačných vlastností okna.
Tesnenia Okno vybavené systémom trojitého tesnenia: vonkajšieho, vnútorného s EPDM a centrálneho zo speneným EPDM. Tesnenia vonkajšie a vnútorné sú dostupné v čiernej, šedej a grafitovej farbe.
Farebná škála Systém dostupný v 43 farbách fólie Renolit na bielom a hnedom jadre.
Akustická izolácia Rw = 35-46 dB (v závislosti od aplikovaných okenných)
Tepelná izolácia Uw = 0,6 W/(m2K)* s posilnením zo skleného vlákna pre okno s vlastnosťou Ug = 0,3 W/(m2K) vyplnené kryptónom Uw = 0,79 W/(m2K)* z oceľovým posilnením a kompletom okien Ug = 0,5 W/(m2K)
*Pre okná 1230×1480 mm – CSI Czechy

DOSTUPNÉ FARBY

Vyberte si farbu, ktorá Vám bude vyhovovať

Vlastnosti

7 – komorové profile rámov a krídiel vyrobené výlučne z prvotného materiálu, v triede A a hĺbke konštrukcie 82 mm.

Maximálna hrúbka skla je 48 mm. V štandardnej ponuke komplet skla 4/18/4/18/4 so súčiniteľom prenikania tepla Ug = 0,5 W/(m2K) Možnosť inštalácie kompletu so štyrmi sklami vyplnenými kryptónom o Ug = 0,3 W/(m2K) Možnosť inštalácie skiel so zvýšenou akustickou izoláciou, posilnených, bezpečných, zabezpečených proti krádeži, s ornamentami alebo s tmavších – zabezpečujúcich proti silnemu slnečnému žiareniu.

MACO MULTI MATIC KS Z dvoma držiakmi proti vlámaniu v štandarde, povlak Silver-Look a pozdĺžne zahĺbenia na zásuvke, možnosť závesu vo vrube zabezpečenia, riešenia v zabezpečeniu proti krádeži RC 2 a RC 2 N, okno vybavené blokádou zlého zamknutia kľučky a zdvihák krídla*, mikroventilácia**. Moderné kovania twin-fit, ktoré umožňujú sklopenie dvoch okenných krídel jedným pohybom kľučky.

*V závislosti od výšky okna 
**Pre okna s možnosťou klasického otvárania spolu s otváraním na ventiláciu.

Dodatočné príslušenstvo

Pozrieť