MB-70

Moderné a pevné hliníkové dvere, ktoré sú synonymom elegantného dizajnu a vysokej úrovne bezpečnosti.

VÝHODY

  • Dvere systému MB-70 sú ideálnym riešením spájajúcim dlhú životnosť, estetiku a moderný dizajn.
  • Obrovský výber farieb z palety RAL umožňuje prispôsobiť dvere každému architektonickému štýlu.
  • Vysoko kvalitné hliníkové profily nepodliehajú nepriaznivým účinkom poveternostných podmienok.
  • Dvere vyrobené v tomto systéme sa vyznačujú eleganciou a moderným dizajnom a vďaka inovatívnemu systému tesnenia z EPDM zároveň poskytujú vynikajúce parametre z hľadiska energetickej účinnosti.

dvere-MB-70

Technické údaje

Profil Profily systému majú trojkomorovú štruktúru s konštrukčnou hĺbkou dverí 70 mm z tepelnou priehradkou z polyamidu vystuženého sklenými vláknami a použitím špeciálnych vložiek izolujúcich vo vnútorných priestoroch pod sklom MB-70 HI.
Okná K dispozícii zasklenia až do 50 mm. V štandardnej sade jednosklený jednokomorový systém so súčiniteľom prestupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) PN-EN674 Možnosť využitia sady s troma sklami so súčiniteľom Ug = 0,5 W/(m2K) alebo s štyrmi sklami s kryptónom so súčiniteľom Ug = 0,3 W/(m2K) Možnosť využitia skiel so zvýšenou zvukovou izoláciou, tvrdených, zabezpečených proti vlámaniu, ozdobených, so filtrom proti slnečnému žiareniu. Ponúkame široký sortiment dverových výplní.
Rám V štandardnej sade pozinkovaný oceľový rám. Voliteľne Swisspacer Ultimate k dispozícii v rôznych farebných variantoch
Doplnky 3 závesy; jednobodové západky; ako možnosť 3-bodová háková lišta.
Tesnenia V štandardnej sade tesnenie skiel vyrobené z EPDM.
Farebná škála podľa palety RAL a drevodekor podľa Aluprof ColorCollection

Vlastnosti

dvere-vlastnosti

Profily systému majú trojkomorovú štruktúru s konštrukčnou hĺbkou dverí 70 mm z tepelnou priehradkou z polyamidu vystuženého sklenými vláknami a použitím špeciálnych vložiek izolujúcich vo vnútorných priestoroch pod sklom MB-70 HI.

K dispozícii zasklenia až do 50 mm. V štandardnej sade jednosklený jednokomorový systém so súčiniteľom prestupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) PN-EN674 Možnosť využitia sady s troma sklami so súčiniteľom Ug = 0,5 W/(m2K) alebo s štyrmi sklami s kryptónom so súčiniteľom Ug = 0,3 W/(m2K) Možnosť využitia skiel so zvýšenou zvukovou izoláciou, tvrdených, zabezpečených proti vlámaniu, ozdobených, so filtrom proti slnečnému žiareniu. Ponúkame široký sortiment dverových výplní.

3 závesy; jednobodové západky; ako možnosť 3-bodová háková lišta.

Dodatočné príslušenstvo

Pozrieť